علت درد قفسه سینه و پشت با هم

سوالی که می شود تاین است که آیا درد قفسه سینه و پشت با هم اتفاق می افتد؟ در این مقاله به این سوال پاسخ داده شده است. آیا درد قفسه سینه و پشت با هم اتفاق می افتد؟ ممکن است گاهی دچار درد قفسه سینه یا کمر درد شده باشید، اما در برخی موارد… ادامه خواندن علت درد قفسه سینه و پشت با هم

علت و علائم درد جناغ سینه | درد قفسه سینه

درد جناغ سینه یا همان درد قفسه سینه بیماری است که ممکن است خیلی از بیماران با آن دست و پنجه نرم کنند. در این مقاله سعی شده است در این رابطه صحبت شود. درد جناغ سینه درد در قفسه سینه در شکل های مختلفی ظاهر می شود، از دردی که همچون تیر کشیدن است… ادامه خواندن علت و علائم درد جناغ سینه | درد قفسه سینه

علت درد قفسه سینه هنگام نفس عمیق کشیدن چیست؟

در صورتی که فرد دچار درد قفسه سینه هنگام نفس عمیق کشیدن شود؛ به احتمال زیاد نگران خواهد شد. پزشکان نوعی از درد را که با تنفس عمیق به وجود می آید تحت عنوان درد سینه پلورتیک یا پلورزی توصیف می کنند. این نام از لایه هایی به نام پلور گرفته شده است که سطح… ادامه خواندن علت درد قفسه سینه هنگام نفس عمیق کشیدن چیست؟

علت درد بالای قفسه سينه سمت چپ در هنگام ورزش و خواب

درد بالای قفسه سينه سمت چپ هنگام ورزش و دراز کشیدن می تواند به دلایل مختلف از جمله بیماری عروق کرونر و فشار خون بالا رخ دهد. درد قفسه سینه مربوط به عملکرد قلب، با نشانه هایی از قبیل تنگی قفسه سینه و درد، ظاهر می شود. درد در قفسه سینه بالا سمت چپ که… ادامه خواندن علت درد بالای قفسه سينه سمت چپ در هنگام ورزش و خواب

علت تیر کشیدن سمت چپ قفسه سینه چیست؟

علت تیر کشیدن قفسه سینه می تواند قلبی یا غیر قلبی باشد، در سنین پایین به خصوص در خانم ها، درگیری های خفیف دریچه میترال می تواند موثر باشد. از علل غیر قلبی مثل علل عصبی عضلانی هم نباید غافل شد. درد سینه سمت چپ به دلیل زخم ایجاد شده در قفسه سینه یا عفونت… ادامه خواندن علت تیر کشیدن سمت چپ قفسه سینه چیست؟

آیا درد فک نشانه ی بیماری قلبی است؟

درد فک تحتانی می تواند یکی از علائم بیماری های قلبی و عروقی باشد. در پایان این مقاله دکتر هندسی با آنژیوگرافی بیماری شخصی که درد فک داشته است را تشخیص میدهد. اگر فردی در قفسه سینه، دست، بازو و یا فک خود در زمانیکه فعالیت فیزیکی و جسمانی دارد؛ احساس درد فشار و یا… ادامه خواندن آیا درد فک نشانه ی بیماری قلبی است؟

درد قفسه سینه یا سوزش معده؟

بسیاری از مردم زمانی که با درد قفسه سینه مواجه می شوند فکر می کنند دچار بیماری معده شده اند. در ادامه این مقاله به این باور غلط پاسخ می دهیم. درد قفسه سینه درد قفسه‌ سینه عمدتا ما را به حمله قلبی مشکوک می کند که البته درست فکر می‌ کنیم چرا که درد… ادامه خواندن درد قفسه سینه یا سوزش معده؟

علت تیر کشیدن قلب چیست؟

در این مقاله قصد داریم در مورد تیر کشیدن قلب صحبت کنیم. درد قفسه سینه به صورت ناراحتی و یا درد در ناحیه سینه یا اطراف آن است. به طور کلی، تیر کشیدن قلب را می توان به درد قفسه سینه مرتبط با قلب (درد قفسه سینه قلبی) و درد قفسه سینه ناشی از یک… ادامه خواندن علت تیر کشیدن قلب چیست؟

خروج از نسخه موبایل