دکتر فریبا هندسی متخصص قلب و عروق

درباره دکتر فریبا هندسی

دکتر فریبا هندسی، متخصص قلب و عروق و فشار خون یکی از متخصصین برجسته و با تجربه در زمینه بیماری های قلبی و آنژیوگرافی از طریق دست می‌باشد.

ایشان از بهترین روش های درمانی در کلینیک واریس و کلینیک فشار خون برای درمان و کنترل بیماری ها استفاده می‌نماید.

دکتر هندسی یکی از اعضای انجمن قلب و جراحان ایران است و ایشان نمونه های درمانی موفق بسیار در سوابق کاری خود به ارمغان گذاشته است و با مطالعه و تحقیقات بسیار در حیطه درمان و کنترل بیماری های قلبی، واریس، آنژیوگرافی، فشار خون و عمل باز کردن رگ‌های قلبی و عروق بسیار توامند هستند.

خدمات کلینیک

درمان واریس

احتمالا تاکنون رگ های بنفش رنگ همراه با ظاهر نامطلوب را در پاهای خود و یا اطرافیان مشاهده کردید. وجود این رگ های ...

فشار خون

خون در زمانی که پمپاژ می شود به دیوارهای عروقی فشار ایجاد می کند که این فشار به عنوان فشار خون درنظر گرفته می شود. رگ های بدن ...

آنژیوگرافی قلب

بیماری های قلب و عروق از جمله بیماری های شایع در دنیا و به طور خاص در ایران است و اخیرا با پیشرفت علم پزشکی روش های ...

دکتر فریبا هندسی

متخصص فلب و عروق و فشار خون (آنژیوپلاستی)

دکتر فریبا هندسی ، متخصص قلب و عروق و فشار خون یکی از پزشکان متخصص قلب و با تجربه در زمینه کنترل بیماریهای قلبی است که با آنژیوگرافی از راه دست بسیاری از بیماران را درمان کرده است و در کلینیک فشار خون و کلینیک واریس بهترین درمان ها و کنترل ها را برای بیماران پیشنهاد میدهد و چون یکی از عضای انجمن قلب و جراحان ایران هست با مطالعه و تحقیق در زمینه بیماری های عروقی ، بسیار مجرب و توانمند است که برای درمان واریس پا و کنترل فشار خون و آنژیوگرافی و عمل باز کردن رگها ی قلب و عروق نمونه های موفق زیادی را در کارنامه کاری خود دارد.

تصویر دکتر فریبا هندسی

سایر خدمات کلینیک قلب

اکو قلب

اکوکاردیوگرافی یک روش گسترده و یک روش تست پیشرفته‌تر نسبت به نوار قلب است. با استفاده از روش اکوی قلب می‌توان نمای دقیقی از دیواره‌های قلبی، دریچه‌ها و ابتدای سرخرگهای بزرگ را بدست آورد.

نوار قلب

در بررسی نحوه عملکرد قلب، ساده ترین روش استفاده از نوار قلب یا همان الکتروکاردیوگرام است. استفاده از این روش، اطلاعات مناسبی در اختیار پزشک معالج قرار می دهد.

تست ورزش قلب

قلب انسان یکی از مهم ترین و حیاتی ترین اعضای بدن است. البته عملکرد سایر اعضای بدن و ادامه حیات انسان به این اندام ماهیچه ای بسیار وابسته است.