بهترین کلینیک واریس با بهترین متخصص فشار خون

اقدامات اولیه در درمان واریس توصیه به تغییر در سبک زندگی و استفاده از جوراب واریس است. جوراب های واریس، دارای اندازه تنگ و خاصیت کشسانی هستند؛ که یک فشار ملایم و مداوم را بر روی پاها وارد می کنند، برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن؛ لازم است که جوراب‌های واریس تحت نظارت پزشک و در بهترین کلینیک واریس مورد استفاده قرار بگیرند.

اما با پیشرفت دانش و تجهیزات پزشکی، تحولی شگرف در درمان واریس حاصل شده است و هم اکنون در راستای ارائه این درمان های نوین و موثر، کلینیک درمان واریس پا خانم دکتر فریبا هندسی با تجهیزات جدید و بروز در کنار تخصص و تجربه امکان سریع و موثر واریس را دارد.

درمان واریس چگونه بهتر است؟

درمان موفق نیازمند اقدامات درمانی کم تهاجمی است که در مورد آنها بهتر است با پزشک متخصص واریس مشورت کنید تا مشخص شود کدام روش برای درمان واریس شما مناسب است.

چه کسی درمان واریس را میتواند انجام دهد؟

از جمله متخصصانی که کار تشخیص و درمان واریس و رگ‌های عنکبوتی را انجام می‌دهند عبارت‌اند از: جراحان عروق و متخصص قلب و عروق.

بهترین پزشک درمان واریس

در کلینیک درمان واریس دکتر هندسی به عنوان متخصص واریس و قلب وعروق، با توجه به شرایط بیمار، درمان های مناسب شامل مشاوره و درمان با استفاده از امواج لیزر و رادیو فرکانس و یا میکرو اسکلروتراپی با استفاده از تجهیزات مدرن جهت یافتن عروق و رگ های عنکبوتی بیمار و درمان واریس فراهم شده است.

روشهای درمان واریس 

اسکلروتراپی یکی از درمان های رایج برای بیماری واریس است که می تواند برای عمل های زیبایی و سایر اهداف پزشکی نیز روش مناسبی باشد. این روش به صورت یک درمان سرپایی با حداقل تهاجم است که برای درمان واریس و رگهای عنکبوتی سطحی مورد استفاده قرار می گیرد. این روش درمانی باعث می شود که جریان خون به سیاهرگ های سالمی که در مجاورت رگ های آسیب دیده قرار دارند، منتقل شود.

از لیزر درمانی می توان برای درمان رگ های عنکبوتی استفاده کرد. در این روش از یک دستگاه گرز مانند برای تابش نور لیزر بر روی ناحیه تحت درمان استفاده می شود که انرژی گرمایی را بر روی رگ های آسیب دیده هدایت می کند و باعث تخریب این رگ ها و جذب شدن آنها به وسیله بدن می شود.

آیا بیماری واریس خطرناک است؟

بیماری واریس یک بیماری پیش رونده است که با گذشت زمان وضعیت وخیم تری پیدا می کند و می تواند منجر به بروز پیامدهای خطرناک مانند زخم واریس در پاها و لخته شدن خون در سیاهرگ‌ها شود. عواملی از قبیل چاقی، بارداری، زمینه ارثی و حتی مشاغلی که نیازمند ایستادن طولانی مدت هستند، خطر ابتلا به واریس را افزایش می دهند؛ بیماری واریس و نیز علائم سایر بیماری های عروقی باید توسط یک پزشک متخصص عروق مورد ارزیابی و درمان قرار بگیرد .

مطلب مرتبط: بهترین متخصص واریس پا

مطلب مرتبط: اسکلروتراپی

توصیه پیشگیری از واریس برای بانوان

نوشیدنی الکلی باعث بروز واریس می شود. به خصوص در خانمها این اثر الکل بیشتر دیده می شود داشتن رژیم غذایی سالم برای مبتلایان واریس مفید است.

واریس برای بانوان

متخصص واریس و عروق چه می کند؟

متخصص قلب و عروق می‌تواند بیماری های ناشی از واریس را درمان نماید:

 • بیماری واریس و رگ های عنکبوتی
 • بیماری های عروق
 • زخم واریس
 • نارسایی مزمن وریدی
 • لخته شدن خون در سیاهرگ ها
 • واسکولیت
 • آنوریسم عروق احشایی

تغییرات پوستی و لکه های پوستی در پی نشت مایع به بافتها و عدم توانایی سیستم وریدی در برگشت خون به سمت قلب بوجود می آیند وقتی لکه های قهوه ای روی پوست پا دیدید به شما توصیه می کنیم  زمان را از دست ندهید و برای درمان اقدام کنید. واریس از آن گروه بیماری هایی است که هم ارثی است و هم به شیوه زندگی مربوط می شود متاسفانه تغییرات پوستی معمولا در مراحل پیشرفته  واریس بروز می کند. در این مراحل احتمال پیشرفت واریس و بروز زخم یا لخته خون در پا بالا می رود و حتما بایستی برای درمان واریس قبل از بروز ناتوانی و از دست رفتن امکان درمان فکر کنید.

مطلب مرتبط: علائم واریس

دکتر فریبا هندسی متخصص قلب و عروق و فشار خون در تهران

کلینیک فشار خون

بهترین کلینیک واریس با بهترین متخصص فشار خون
4 (80%) 10 رای

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

ثبت سوال جدید غیرفعال می‌باشد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر احمد سه شنبه ۲۱ اسفند ۹۷( 6 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانم دکتر هندسی ، من چند وقت پیش ، به یکی از همکارانتون مراجعه کردم و پس از معاینه و کاردیوگرافی گفتن کمی آریتمی دارم ، از نظر شما این موضوع چقدر اهمیت داره؟
  1. تصویر کاربر احمد چهارشنبه ۱۰ بهمن ۹۷( 7 ماه پیش)
   نگران نباشید
  2. تصویر کاربر سه شنبه ۲۱ اسفند ۹۷( 6 ماه پیش)
   سلام تایید هر نوع بیماری قلبی عروقی نیازمند رسیدگی و درمان تحت پزشک مورد نظر میباشد.
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات